Сигарета замість газети: хто насправді знищує друковану пресу в столиці?

17.08.2018 15:01

Міська влада впевнена: «Союздрук» вступив у змову з тютюновими магнатами. А з такими темпами подачі заяв на зміну функціоналу через певний час киянам просто ніде буде придбати газету. Так, наприклад, лише в Печерському районі «Союздрук» вирішив змінити функціональне призначення у 18 кіосках.

А й справді, продавати тютюн набагато рентабельніше за пресу. Хоча фахівець в галузі видання періодики запевняє: рентабельність – поняття умовне. «На жаль, торгівля пресою в умовах, коли падає рівень життя і кількість людей, які читають пресу, скорочується, стає не сильно рентабельною справою. Але все залежить від того, яку господарську діяльність люди ведуть і як у них йдуть справи», - коментує Сергій Чернявський, член ради Директорів Української асоціації видавців.

І якщо на початку сюжету виникало закономірне питання: хто ж з двох опонентів не договорює правду, то після низки експериментів виявилось: від гучної назви «Союздрук» залишилась хіба що сама назва, на тлі якої тютюнові бізнесмени розгортають свою битву за легкі гроші, приправляючи її соусом гонінь на праведне журналістське слово.

Всі деталі гучної справи – в ексклюзивному розслідуванні «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X