Сігали вранці – гроші ввечері : «СтопКор» зафіксував розрахунки із «групою підтримки» Сігалів у суді (ВІДЕО)

Так звана група підтримки власників підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата»), яких судять за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині, отримує гроші за свої послуги. Момент роздачі коштів зафіксували представники «СтопКору». На відео організатори акції видають так званим мітингувальникам готівку.

Зазначимо, сьогодні, 15 червня 2018 відбулось засідання Апеляційного суду за апеляцією у справі щодо зміни запобіжного заходу для затриманих за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині власників підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата»). Під Апеляційним судом Київської області зібралась так звана група підтримки бізнесменів, у залі судових засідань не проштовхнутися. Про це повідомили з місця подій активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, 8 червня власників підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») рішенням Печерського суду заарештовано на 60 діб із правом застави.

Печерський суд обрав власнику агрохолдингу екс-нардепу Партії регіонів Євгену Сігалу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн.

Співвласниця холдингу "Агромарс" (ТМ "Гаврилівські курчата") Марина Сігал заарештована на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 90 млн грн.

Ще одну особу, керівника структурного підрозділу підприємства, за нашими даними, виконавчого директора Марченко, заарештовано на 2 місяці із правом звільнення під заставу у 84 млн грн.

Нагадаємо, власників відомої птахофабрики «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») правоохоронці затримали за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині.

Коментарі