Шукають з 6 ранку – у Криму ФСБ проводить обшуки в будинку кримських татар

В одному з районів міста Симферополь ФСБ проводить обшуки в будинку, де проживає сімя кримських татар. Про це інформує “Крим.Реалії”.

Як наголошується, обшук проходить у будинку, де проживає сім'я кримських татар (господар будинку - Енвер, дружина Сейране).

Повідомляється, що в них є дорослі діти, мусульмани. Сусіди характеризують сім'ю позитивно, знають одне одного багато років.

За словами сусідів, обшук почався близько 6 ранку і ще триває.

Публічних коментарів співробітників російських силових структур з цього приводу немає.

Повідомляється, що співробітники ФСБ проводять в анексованому Криму обшуки у двох учасників "незаконного українського батальйону імені Номана Челебиджихана".

Нагадаємо, Росія анексувала Крим у березні 2014 року. Крим оголошено тимчасово окупованою територією. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій.

Після анексії Криму Росією на півострові регулярно відбуваються обшуки і допити місцевого населення. Правозахисники характеризують це як "боротьбу з інакомисленням".

Читайте також: “В РФ заборонили польоти літаків Ту-22М3 через смертельну авіакатастрофу”.

Коментарі