“Шукають пожежні, шукає поліція” – де ховається нардеп Денисенко?

31.08.2018 16:34

Народний депутат Андрій Денисенко ввів в оману антикорупційні органи, вказавши у декларації квартиру, в якій, як виявилось, вже давно не проживає. Цим самим він порушив антикорупційне законодавство – з'ясували журналісти «СтопКору» у ході розслідування оборудок, до яких може бути причетний Андрій Сергійович.

За офіційним даними, у власності Денисенка значиться скромна квартира у спальному районі Дніпра, розміром у 40 квадратних метрів. Проте насправді виявилось, що в цьому аскетичному помешканні нардеп не з'являється. Також не проживає він у номері в готелі «Київ», кошти на який йому як народному обранцю виділяє держава.

За інформацією з власних джерел журналісти дізнались, що квартиру Андрій Денисенко винаймає. Проте будь-які дані про витрати на оренду в декларації відсутні. Забув Денисенко вказати і походження 5 мільйонів гривень готівкою.

Цими своїми діями Андрій Денисенко порушив низку статей Кримінального кодексу України, Закон України «Про запобігання корупції» та «Про статус народного депутата».

Отже, журналістам та активістам не залишилось нічого іншого, як оголосити депутата у розшук.

А щоб вже напевно дізнатись, де ж насправді переховується народний депутат та публічна особа Денисенко від виборців та преси, звернулись до МВС та особисто Арсена Авакова з проханням встановити місце його перебування.

Коментарі