Шлях із активістів – в журналісти і політики. В Києві стартував тренінг для осередків “Стоп Корупції”

19 жовтня у Києві стартував тренінг для громадських журналістів “Стоп Корупції” в рамках європейського проекту “Залучення місцевих громад у антикорупційні адвокасі-кампанії за допомогою антикорупційних громадянських розслідувань, нагляду та громадянської освіти”.

Проект передбачає навчання громадянських активістів у 12 обраних містах України як протидіяти корупції на місцевому рівні, посилення спроможності місцевих громад протидії корупції та сприяння антикорупційним реформам на місцевому рівні. 

До участі у тренінгу запрошені осередки “Стоп Корупції” з різних регіонів України, а в ролі лекторів виступатимуть голова громадської організації “NPG”, директор Інститут громадянської освіти, викладачі Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, а також експерт з місцевого розвитку.

Програма передбачає такі теми як шлях до політичної кар’єри, ефективні СММ-стратегії в соцмережах, медіація як метод розв’язання конфліктів, медійні навички для громадських журналістів, децентралізація в Україні, а також, практичні завдання.

Один із учасників тренінгу Олександр вже поділився враженнями після першої лекції і зауважив щодо доступності та важливості отриманної інформації.

“Я в захваті від першої лекції Ірини Сєрової. Вона дуже доступно й змістовно розповіла нам про те, як формується українська політична система, як пройти шлях від активіста до політика, а також про те, наскільки тернистим він може бути. Друга лекція ще триває, але вона мені теж подобається” – розповів він.

Коментарі