“То що – мені щоразу поліцію викликати?” – реакція голови Житомирської ОДА при нападі на активістку

8 жовтня в Житомирській обласній державній адміністрації мала відбутися зустріч громадських активістів з головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем, на якій планувалося обговорити створення Громадської ради. Однак через провокації псевдоактивістів засідання було зірване.

Про це повідомив один з активістів "Стоп Корупції" на Житомирщині.

Також на зустрічі з головою мали обговорити створення ініціативної групи Громадської ради при ОДА.

Ще перед початком зібрання біля приміщення адміністрації сформувалось угрупування з чоловіків у спортивному одязі, які назвали себе активістами й повідомили про те, що хочуть, щоб у Громадській раді були лише "достойні люди".

Далі вже в залі засідань не обійшлось без конфліктів – після словесної перепалки на очах у губернатора чоловіки напали на одного з громадських діячів. Один з них пообіцяв "приставити ствол до голови" учаснику зібрання.

Також відбувся замах на активістку Наталю Волинець – один з молодиків спочатку словесно почав ображати жінку, а потім замахнувся для удару. Коли вона попросила викликати поліцію, губернатор відмовився це робити.

"Охорона, поліція... Ви пропонуєте мені на кожну Громадську раду потім викликати охорону чи поліцію? Спільнота має сама спільну мову між собою знаходити" – сказав він.

Через конфлікт, що виник між учасниками зібрання, Ігор Гундич покинув засідання та не підписав розпорядження щодо створення ініціативної групи. Тому цей процес знову відклали на невизначений термін.

"Тітушки Гундича" зірвали збори громадських активістів в Житомирській ОДА, де мало обговорюватися створення громадської ради.На очах у губернатора "тітушки" ображали і напали на одного з громадських діячів. Один з тітушек обіцяв активісту приставити "ствол до голови" Коли голову Житомирської ОДА попросили викликати поліцію або охорону, він відмовився це робити.На думку присутніх на тих зборах активістів, тітушек і цю театральну виставу організували люди наближені до голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, з метою зірвати створення Громадської ради. Збори проходили 08.10.2018 в Житомирській ОДА

Posted by Ігнатьєв Олександр on Teisipäev, 9. oktoober 2018

Активісти впевнені, що такі ситуації вигідні в першу чергу місцевій владі, яка не зацікавлена в створенні Громадської ради.

Коментарі