Ще одного інтернет-шахрая на Київщині було викрито

Працівники відділу протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту кіберполіції викрили шахрая, який розміщував «фейкові» оголошення про продаж бувшого у використанні майна. Чоловік під вигаданим ім’ям ошукав близько 100 громадян, які вирішили придбати вказані в оголошеннях речі, про це повідомляється на офіційному сайті Київського управління Департаменту кіберполіції.

Оперативною групою Кіберполіції було встановлено, що до неодноразового скоєння цих злочинів причетний мешканець смт Боришівка Київської області.

Зловмисник використовуючи можливості мережі Інтернет розміщував на одному із найвідоміших сайтів України оголошення про продаж речей. Обов’язковою умовою договору купівлі-продажу була 100% передоплати. З усіма клієнтами шахрай спілкувався особисто по телефону, а після отримання передоплати за замовлений товар, зникав.

За результатами проведених санкціонованих обшуків поліцейські вилучили знаряддя вчинення Інтернет-шахрайств.

Зловмиснику повідомлено про підозру в учиненні злочину, відповідальність за вчинення якого передбачена ч. 3 ст. 190 (шахрайство) КК України. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Інші новини

Коментарі