Ще одна країна збирається вислати російських дипломатів

Слідом за Великою Британією Польща може вислати з країни російських дипломатів. Цей крок також буде підкріплений антиросійськими санкціями.

Новину повідомляють польські ЗМІ, передає "Преса України".

Стало відомо, що Польща готова вислати з країни російських дипломатів, як це раніше зробила Велика Британія. Як зазначає видання "Gazeta Prawna", посилаючись на джерела в уряді, Варшава націлилась ввести антиросійські санкції. Причина цього – справа екс-шпигуна Сергія Скрипаля.

За попередніми даними, Польща розробить план санкцій, які матимуть на меті вдарити по економічній діяльності РФ. В зоні ризику опинилось близьке коло президента РФ Володимира Путіна. Польскі ЗМІ наголосили, що це питання було підняте на минулому тижні, однак його вирішили відкласти до дня, коли будуть озвучені остаточні результати президентських виборів у РФ.

Відомо, що польський прем'єр Матеуш Моравецький обговорював питання антиросійських санкцій з британською колегою Терезою Мей. До слова, сьогодні, 19 березня, канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідає Варшаву, де зустрінеться з польським прем’єром. Сторони також піднімуть питання отруєння екс-шпигуна Скрипаля.

Нагадаємо, 14 березня Тереза Мей заявила, що Велика Британія висилає з країни 23 російських дипломатів через справу про отруєння Сергія Скрипаля та його дочки. Кремль вирішив дати дзеркальну відповідь і відіслав 23 британських дипломатів.

У 2006 році колишній офіцер ГРУ Сергій Скрипаль був засуджений у Росії за шпигунство на користь британської розвідки. У 2010-му він отримав притулок у Великій Британії. Про те, що екс-шпигуна та його дочку отравили стало відомо 12 березня.

Коментарі