Серед українських таксі 95% – нелегальних

Нелегальні перевезення на ринку таксі сягають в Україні близько 95%. 

Про це заявив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".
"У 2017 році проведено низку загальнодержавних заходів з виявлення на ринку пасажирських перевезень автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів без оформлення відповідних документів. Йдеться про так званих нелегальних перевізників, яких виявляємо кожного дня, зокрема, нелегальних перевізників на ринку таксі. Я неодноразово вже говорив, і знову звертаюся до суспільства, бізнесу, що, на нашу думку, поза межами правового поля на ринку таксі працюють близько 95% перевізників", - заявив Ноняк.

Він додав, що є низка законопроектів, які врегульовують і легалізують цей ринок, щоб перевізники почали сплачувати податки, а таксомоторні організації, диспетчерські центри перейняли на себе відповідальність.

Ноняк наголосив, що нині контролювати роботу диспетчерських центрів неможливо. За його словами, вони реєструються як інформаційні агентства, які надають послуги інформаційного характеру, і притягнути їх до відповідальності, згідно з чинним законодавством, неможливо.

Водночас незрозуміло, до якої категорії Ноняк відносить таксистів, які працюють на Uber і "Уклон".

Коментарі