Село на Київщині перетворюють на сміттєзвалище – викриття “СтопКору”

07.08.2018 13:14

Активісти «Стоп корупції» знайшли нову локацію з викидами будівельного сміття у селі Гаврилівка на Київщині. Стихійне сміттєзвалище розміщене за 200 метрів від житлових будинків і простягається по лісосмузі на 150 метрів уздовж. 

Додамо, що наприкінці липня активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу виявили ще одне незаконне сміттєзвалище у селі Гаврилівка Київської області. На діяльність несанкціонованого полігону представникам проекту поскаржились жителі селища. Під час виїзду на місце стопкорівці виявили побутові відходи, залишки медпрепаратів, шприци і будівельне сміття.

«Ми отримали серію скарг від місцевих жилетів, які розповідали про несанкціоноване сміттєзвалище у лісосмузі. Ми невідкладно виїхали на місце та виявили полігон із різними видами відходів. У наших планах звернулись до місцевої влади, щоб з’ясувати, хто дав дозвіл на вивезення і складування сміття», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Зауважимо, що представники проекту постійно контролюють ситуацію з викидами сміття на території Київської області та виїздять з перевірками на місця захоронення відходів.

Так, раніше жителі селища Глибоке біля міжнародного аеропорту «Бориспіль» поскаржились на уїдливий сморід з незаконного сміттєзвалища.

Коментарі