СБУ зупинила корупційну діяльність у Державній міграційній службі

Прокуратура Київської області спільно зі службою безпеки України зупинила систематичну корупційну діяльність високопосадовців з Державної міграційної служби.

Керівник головного управління служби на Дніпропетровщині постійно давав хабарі керівнику управління центрального апарату ДМС України за сприяння в роботі, повідомляють у прес-службі прокуратури.

Посадовців «спалили» під час чергового «обміну люб’язностями» – у розмірі трьох тисяч доларів та п’яти тисяч гривень. У ході проведення обшуків у помешканні начальника Управління центрального апарату ДМС України вилучено чималі кошти, а саме – 268 тисяч гривень та 21 тисячу доларів США.

Нині тривають першочергові слідчі та розшукові дії для встановлення всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Крім того, тривають обшуки за місцем роботи та проживання високопосадовця в Дніпропетровській області.

Також триває перевірка щодо встановлення причетності до вчинення аналогічного кримінального правопорушення інших регіональних керівників ДМС. Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) та за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

За скоєне кримінальне правопорушення високопосадовцям загрожує позбавлення волі строком до 10 років. Триває досудове розслідування. Активісти проекту «Стоп корупції» щодня працюють над викоріненням такого ганебного явища для українського суспільства як тотальна корупція.

Ми постійно отримуємо скарги на хабарників та свавілля чиновників від громадян за телефоном «гарячої лінії» 044 578 0004.

Окрім того ми проводимо конкурс – пропонуємо винагороду в обмін на інформацію про корупціонерів у Київській області. Від заявників чекаємо повідомлень про корупційні схеми, підкріплені фактами, фото- та відео-підтвердження.

1

 

Коментарі