СБУ заарештувала кримінального авторитета, який прямував до Одеси з Росії, щоб дестабілізувати ситуацію в регіоні

Працівники української Служби безпеки разом з колегами з Нацполіції та Прикордонної служби спіймали на території Сумської області кримінального авторитета, який незаконно пробрався в Україну з території Російської Федерації.

Про це повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на інформацію прес-секретаря СБУ в Сумській області Олесі Рапути. Громадянин однієї з країн Кавказу був спійманий в електричці "Шостка-Київ".

За словами Рапути, в Україні бандит опинився в обхід митного та прикордонного контролю. Нелегал за вказівкою російських спецслужб мав намір прибути на Одещину, до однієї з етнічних груп регіону, і організувати низку тяжких злочинів на півдні України.

Оперативники СБУ також стверджують, що чоловік у себе на батьківщині був багато разів судимий. За його словами, його перша відсидка почалася в 1999 році – за викрадення транспортного засобу. Тоді він був на зоні 6 місяців. У 2004 році його знову посадили за викрадення машини, озброєну перестрілку і незаконне зберігання наркотиків.

Тоді колишній зек отримав 23 роки ув'язнення. А в 2015 році бандит потрапив під амністію. Нині в Україні вирішують питання про екстрадицію кримінального авторитета на територію його рідної країни.

Коментарі