СБУ поновила справу щодо кредитного шахрайства Анатолія Юркевича

«На даний час СБУ проводить обшуки в приміщенні архіву Українського професійного банку у селищі Щасливе під Києвом. Виявилось, що ці архіви знаходяться в будівлі, яка була передана «Сбербанку» за договором про іпотеку. Обшуки проводяться на підставі кримінальних проваджень, які відкриті стосовно шахрайських дій Анатолія Юркевича щодо кредитних коштів НБУ» – повідомляє з місця події журналіст Артем Поліковський. 

Нагадаємо, попри колишню присутність Юркевича у списку найбагатших людей України «ФОРБС», Фонд гарантування вкладів досі має до нього претензії – через банкрутство його банку УПБ. За повідомленнями ЗМІ, з банку за шахрайськими кредитними схемами було виведено понад 2 мільярди гривень, а Національний банк України недорахувався 120 мільйонів рефінансування. За цим фактом Службою безпеки України й було відкрите кримінальне провадження №42015100000000795.

Зазначимо також, що нещодавно пан Юркевич через соцмережі звинуватив у рейдерстві керівництво ФК «Арсенал-Київ», проте у клубі, навпаки, вважають, що стали заручниками нечистого на руку бізнесмена.

«ФК «Арсенал-Київ» та Футбольна Академія «ШАХТАР» фактично стали заручникам недобросовісної поведінки пана Юркевича стосовно своїх кредиторів та зобов’язань і ніякого відношення ні ФК «Арсенал-Київ», ні Футбольна Академія «ШАХТАР» до якихось там «рейдерських захоплень» та «зривів переговорів» не мають.

ФК «Арсенал-Київ» і Футбольна Академія «ШАХТАР» зауважують, що не є стороною чи учасником будь-яких майнових спорів з паном Юркевичем та афілійованими йому структурами, і в ситуації, що склалася навколо вказаного об’єкта, фактично такі дії є незрозумілим та нелогічним намаганням пана Юркевича втягнути ФК «Арсенал-Київ» та ФК «ШАХТАР» у конфлікт зі своїми кредиторами» – повідомили керівники клубу у своїй офіційній заяві.

Наразі журналісти «СтопКору» чекають на коментар адвоката компанії, яка орендує приміщення, де проходить обшук.

Коментарі