Савченко знову бачили у “ДНР”

Надія Савченко знову вийшла на контакт з терористами "ДНР". Народна обраниця особисто навідалась у "республіку", де переговорила з тамтешнім "міністром Ташкентом".

Таку інформацію надало видання Главком.

За даними ЗМІ, народна обраниця Надія Савченко здійснила поїздку у "ДНР", де провела зустріч з так званими ватажками окупантів. За попередніми даними, депутат поспілкувалась із заступником Олександра Захарченка, Олександром Тимофеєвим, більш відомим як "Ташкент". Останній також займає посаду "міністра доходів і зборів ДНР". Про це заявили у правоохоронних органах.

Надія Савченко поки не дала коментарів з цього приводу. Відомо, що попередня її зустріч з бойовиками обернулась для неї виключенням з фракції "Батьківщина", лідер якої Юлія Тимошенко назвала неприйнятним будь-які переговори з терористами, адже це свідчить про їх визнання Україною.

Раніше депутат ВРУ зазначала, що підтримує зв'язок з людьми, які находяться на окупованих територіях.

"Контактую з родичами тих, хто сидить у нас, щоб вони почали боротися за своїх. Спілкуюся зі, скажімо так, посередниками між мною та Кремлем для того, щоб політично давати цьому процесу якесь логічне спрямування", – наголошувала Савченко.

Коментарі