Савченко вирішила показово відмовитися від депутатської недоторканності

Позафракційний народний депутат Верховної Ради України Надія Савченко вирішила позбавити себе, як нардепа, недоторканності. З відповідним заявою із проханням проголосувати за це, вона звернулася до колег по мандату.

У власній заяві, яка адресована першому заступнику комітету з питань регламенту та організації роботи ВРУ Павлу Пинзенику, Савченко просить розглянути питання про позбавлення її депутатської недоторканності та винести це питання на голосування у парламенті. Надія Савченко додала, що варто й іншим нардепам, суддям та вищому керівництву держави відмовитися від недоторканності й таким чином виповнити дані обіцянки українському народу.

"Третя річниця Майдану. Настав час полiтикам виконувати свої обiцянки без третього Майдану!  Виконання першої обiцянки: я вiдмовляюся вiд депутатської недоторканностi. Закликаю всiх народних депутатiв України, президента‎ України та українських суддiв зробити те саме", – зазначила Савченко.

Користувачі соціальних мереж неоднозначно відреагували на цю новину. Одні вважають, що заява Савченко нічого не варта, оскільки щоб зняти з нардепів недоторканність, треба голосувати за окремий законопроект. Інші гадають, що таким чином Надія Савченко займається саморекламою для підняття рейтингу. Частина людей підтримує ініціативу нардепа.

Питання зняття недоторканності з народних депутатів Надія Савченко піднімала й раніше.

Нагадаємо, експерти проекту "Дослівно" прийшли до висновку, що більшість гучних висловлювань нардепа від "Батьківщини" Савченко були брехнею або абсолютною маніпуляцією.

Коментарі