Савченко на засіданні Верховної Ради вирвала мікрофон у Турчинова: стали відомі причини такої поведінки

Савченко вирвала мікрофон у Турчинова, коли він сказав, що ті, хто намагається блокувати роботу Парламенту, так чи інакше працюють на російських агресорів.

Скандально відома нардеп Надія Савченко стала фігурантом чергового скандалу: під час обговорення законопроектів про реінтеграцію Донбасу вона вирвала мікрофон у секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, повідомляє Dialog.UA.

Позафракційний депутат Савченко схопила мікрофон секретаря РНБО, коли той говорив про спроби заблокувати роботу Парламенту і його рішення щодо визнання РФ агресором. Примітно, що ініціаторами блокування трибуни в Раді стали депутати фракції "Самопоміч", у яких на противагу "президентського" законопроекту є власний (як вони стверджують, "правильніший").

Проте найцікавіше: Савченко має претензії до обох проектів закону, але при цьому, вириваючи мікрофон у Турчинова, зіграла саме на стороні "Самопомочі".

Коли заблокували президію і трибуну парламенту, Турчинов включив мікрофон в урядовій ложі.

"Відбувається спроба заблокувати рішення Верховної Ради про визнання Росії агресором. І всі, хто це робить, працюють сьогодні на Росію, свідомо чи несвідомо", – заявив він.

Далі Турчинов закликав нардепів визначитися з голосуванням щодо того, який законопроект підтримати. Тут підбігла Савченко і з криками "Це брехня!" опустила мікрофон, перервавши виступ секретаря РНБО.

Повідомляється, що після цього Турчинов пішов з сесійної зали українського парламенту. Свою поведінку Савченко мотивувала тим, що обидва законопроекти про реінтеграцію Донбасу "не працюватимуть" і нібито не захищають права населення Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, в сесійній залі ВРУ заблокували трибуну. Біля президії сталася невелика бійка.

Інші новини

Коментарі