«Сапсан»: стрілецький комплекс чи прикриття – що ховається за ширмою підготовки олімпійців

Сотні одиниць бойової військової зброї та десятки ящиків з набоями. Це – результат обшуків, які провели правоохоронці ГПУ та Нацполіції на стрілецькому комплексі «Сапсан». І все це – тільки уявіть – за 30 км від столиці. Звідки у стрілецького комплексу військова зброя, кому та куди вона призначалася – досліджувала журналіст «СтопКору» Марія Гураль.

Події розгорнулись на Київщині, неподалік Броварів, на території 201-го військового містечка. Саме тут розташована компанія «Сапсан-Спорт». Вона проводила змагання, різноманітні турніри та позиціонувала себе як база олімпійської й паралімпійської підготовки – проте, можливо, це було лише красивою ширмою.

Про діяльність цього комплексу та його засновника Юрія Кізька «СтопКор» уже розповідав раніше. Зокрема про те, як уклавши договір оренди землі з Міністерством оборони, пан Юрій з часом відмовився від половини орендованої ділянки. При цьому продовжив нею користуватись – тільки безкоштовно, не сплачуючи ні копійки.

«За результатами обстеження було встановлено порушення, тобто недотримання з сторони «Сапсан-Спорт» умов договору та самовільне використання у своїй господарській діяльності земель оборони», - повідомив начальник відділу оренди фондів квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ Олександр Орлюк.

Подробиці власного розслідування «СтопКору» - у сюжеті Марії Гураль:

Коментарі