«Сапсан» чи двоглавий орел: для кого призначалась зброя, вилучена з території стрілецького комплексу?

Тісний зв’язок між російською шпигункою Марією Бутіною, головою Української асоціації власників зброї Георгієм Учайкіним та засновником компанії «Сапсан-Спорт» Юрієм Кізьком змушує всерйоз замислитись, для кого насправді була призначена зброя, вилучена в ході обшуку з території стрілецького комплексу «Сапсан».

Очільниця російського руху «Право на зброю» Марія Бутіна, яка наслідила в тому числі і в Україні, агітувала за «Новоросію» і анексію Криму. Пан Учайкін свого часу мав необережність співпрацювати з нею, а також підписав угоду про співробітництво із «Сапсан-Спортом» Юрія Кізька.

Нагадаємо, ця компанія проводила змагання, різноманітні турніри та позиціонувала себе як база олімпійської й паралімпійської підготовки – проте, можливо, це було лише красивою ширмою.

«На даний час у провадженні проводяться експертні дослідження зразків зброї, вилученої під час обшуків в приміщенні СП «Сапсан-Спорт» на території військового містечка. Досудове розслідування вживає вичерпних заходів щодо швидкого неупередженого з’ясування всіх обставин кримінального провадження, встановлення причетних осіб до його скоєння та притягнення їх до кримінальної відповідальності», - повідомив прокурор відділу Генеральної прокуратури України Андрій Тесленко.

Сподіваємось, що всі причетні до цього злочину будуть покарані, а команда «Стоп Корупції» й надалі стежитиме за розвитком ситуації.

Пильнуйте за перебігом подій разом зМарією Гураль:

Коментарі