САП провела обшуки і вилучила хабар у керівника Слідчого управління фінансових розслідувань у Шевченківському районі столиці

Вчора детективами НАБ України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) проведено обшуки в службових кабінетах Слідчого управління фінансових розслідувань у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві (колишня податкова міліція).

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив заступник генпрокурора - спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

За його словами, обшуки відбулися в рамках кримінального провадження щодо посадових осіб цього відомства, під час якого було встановлено, що вони, діючи умисно за попередньою змовою групою осіб із захисником (адвокатом) у кримінальному провадженні вимагали у підприємця хабар у сумі понад 750 000 грн. (36 000 доларів США) за сприяння у прийнятті "правильних" процесуальних рішень у кримінальному провадженні, в тому числі й про повернення раніше вилученого майна.

2016-07-28_13-04-26

Під час проведення обшуків у одного з керівників Слідчого управління у службовому кабінеті виявлено та вилучено грошові кошти у сумі близько 300 тисяч доларів США, більше 100 тисяч євро, понад 30 тисяч фунтів стерлінгів та 1,5 млн. грн.

"Зважаючи на оперативну інформацію та суму коштів, виявлених під час обшуку, існує обґрунтована підстава вважати, що така сума готівкою не могла з'явитися на робочому місці "борця з податковими злочинами" законним шляхом", - зазначив Холодницький.

На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу горе-податківцям.

Коментарі