САП подала апеляцію на запобіжний захід фігурантам “справи рюкзаків”

Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала апеляційні скарги на рішення суду про обрання підозрюваним у "справі рюкзаків" запобіжних заходів у вигляді особистих зобов'язань. Про це повідомляє САП у Facebook, передає УНН.

"6 листопада 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала до Апеляційного суду міста Києва апеляційні скарги на ухвали слідчих суддів Солом'янського районного суду міста Києва від 1 листопада цього року у кримінальному провадженні в так званій "справі рюкзаків", яким підозрюваним у справі обрано запобіжні заходи у виді особистих зобов'язань", - сказано у повідомленні.

У САП вважають обрані запобіжні заходи занадто м'якими та такими, що не відповідають тяжкості кримінального правопорушення та ризикам встановленим під час досудового розслідування.

"Прокурори будуть наполягати на обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для трьох підозрюваних", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 1 листопада Солом'янський районний суд обрав для сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександра запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання з носінням електронного засобу контролю.

Додамо, 31 жовтня двом затриманим у справі "рюкзаків Авакова" повідомили про підозру.

Одним із них став син голови МВС Арсена Авакова Олександр.

Згодом стало відомо, що підозру оголосили й третьому затриманому в цій справі.

Зокрема, О.Авакова підозрюють у вчиненні злочину, ч.5 ст.191 КК України ("Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем").

Коментарі