«Сам такий!» – лідери президентських перегонів звинуватили один одного у політичній корупції (відео)

Сьогодні, 4 лютого, під куполом Верховної Ради представники найбільших політичних сил країни звинуватили один одного у політичній корупції – підкупі виборців та інших незаконних методах ведення президентських перегонів. Про це повідомляє видання Цензор.НЕТ.

Голова президентської фракції Артур Герасимов заявив про підкуп виборців з боку очолюваною Юлією Тимошенко «Батьківщини». Він також повідомив, що вказана політична сила розпочала кампанію зі збору персональних даних громадян. «Хотів би нагадати чим закінчуються для рядових виконавців подібні ініціативи їхньої лідерки: у Кілії, Одеської області, зовсім нещодавно, активістка "Батьківщини" була засуджена на п’ять з половиною років ув’язнення саме за підкуп виборців під час виборів до ОТГ" – наголосив нардеп.

Відповідь не забарилась. І обвинувачення у підкупі виборців пролунали вже з іншого боку – Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів повідомила навіть розцінки. "Президент будь-якою ціною намагається втриматися при владі. Завдяки своєму найближчому соратнику Сергію Березенку та всьому корумпованому оточенню Порошенко створює мережу підкупу і роздає по 1000 грн за голос. Це відбувається відкрито на очах у правоохоронців", – обурилася вона та пообіцяла подати відповідні заяви про злочин.

Нагадаємо, в Україні розпочала роботу громадська ініціатива "Стоп політичній корупції", яка займається моніторингом виборчої кампанії. Ініціатива налічує 50 регіональних осередків ГО "Стоп Корупції" та об'єднує ряд громадських активістів. Отже, якщо ви дізналися про факти порушення виборчого законодавства – можете звернутись до місцевих представництв ГО "Стоп Корупції" або зателефонувати на гарячу лінію: (044) 578-00-04.

Коментарі