Сам п’ю, сам гуляю: Укрпрофоздоровниця монополізувала водопостачання в с. Поляна на Закарпатті

У курортному селищі Поляна на Закарпатті будь-якої миті може статися справжня санітарна катастрофа. Чому водогін, який напуває багатотисячне селище, опинився у власності санаторію та як Укрпрофоздоровниця монополізувала водопостачання в Свалявському районі – дізнавались журналісти «Стоп Корупції».

Водогін знаходився на балансі державного підприємства Закарпаткурортрембуд. Утім, підприємство збанкрутіло й віддало об’єкт іншому утримувачу – об'єднанню Закарпаткурорт, яке, зі свого боку, перепродало його санаторію «Сонячне Закарпаття». В угоді купівлі-продажу зазначено, що до складу об'єкта входять будівля фільтрів, свердловина прісної води та водопровід. Утім насправді свердловини не існує.

«Цей папірець, який вони називають реєстраційним посвідченням, малювався так на скору руку, і все йшло під диктовку чиюсь. І щось один другому сказали, але ніхто навіть технічно не подумав, що колись стане питання, що запитають, а де свердловина, хлопці?», – зазначає Полянської ОТГ Іван Дрогобецький.

Не збігаються на документах і дати – один датується травнем, інший жовтнем. Та як би там не було, Укрпрофоздоровниця фактично монополізувала водопостачання в селищі.

Спеціальний репортаж «Стоп Корупції» на цю тему доступний для перегляду:

Коментарі