Саботаж із демонтажем: Хомутиннік не зніс незаконний паркан у Конча-Заспі

Саботаж із демонтажем. Народний депутат Віталій Хомутиннік зволікає зі знесенням незаконного паркану в Урочищі Конча-Заспа.  

КП "Благоустрій" винесло припис про демонтаж ще влітку минулого року, утім споруда досі стоїть. У цьому особисто переконались громадські активісти ГО "Стоп корупції", які приїхали нагадати власникам незаконно встановленого паркану про їхнє зобов'язання щодо  демонтажу споруд.

"Працівниками КП "Благоустрій" було винесено припис № 1811996 від 18.07.18. З численних звернень активістам стало відомо, що рішення не виконано, перешкоджання доступу до водойм для місцевих жителів продовжується.

ГО "Стоп корупції" направила відповідні звернення та запити для отримання інформації щодо законності паркану Хомутиніка, запити направлені в Голосіївське РВ, КП "Благоустрій" та департамент благоустрою.

Після отримання відповіді від департаменту благоустрою міста Києва було зібрано комісію, на якій були присутні усі керівники відділів та представники ГО "Стоп корупції".

Влітку 2018 року представники низки громадських організацій спільно з учасниками АТО знесли паркан, який перекривав доступ до Дніпра. Протестувальники стикнулися з опором так званих тітушок, які захищали володіння екс-регіонала.

Коментарі