Саакашвілі пообіцяв якомога швидше повернутися в Україну і влаштувати нову “революцію” – з’явилося сенсаційне зізнання політика

Екс-глава Одеської ОДА та колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі має намір незабаром повернутися в Україну і "мобілізувати людей на акції протесту".

Про це він заявив в інтерв'ю BBC, передає "Діалог.UA".

За його словами, восени в країні почнуться бурхливі політичні процеси, і він буде їх ініціатором.

"Я повернуся в Україну, тому що буде мобілізація людей. Ми й так збиралися мобілізувати людей на осінь, я цим займаюся щодня. Думаю, звичайно, якісь перепони мені це створює, що я на дистанції, але є багато технічних засобів зв'язку", – сказав Саакашвілі.

Він упевнений, напруга в Україні буде тільки наростати й "досить швидко" настане момент, коли суспільство знову згуртується і вийде на вулиці, щоб почати боротьбу проти влади.

"По ходу того, як боротьба буде розростатися і як буде перший же момент (а момент буде досить швидко), я, звичайно, приїду і буду його активною частиною в Україні", – резюмував політик.

Нагадаємо, напередодні в Державній міграційній службі офіційно підтвердили, що президент Петро Порошенко підписав указ про втрату українського громадянства Михайлом Саакашвілі.

Інші новини

Коментарі