Ірландська лоукост-компанія Ryanair не підписала угоди, надісланої аеропортом "Бориспіль". На сайті компанії з'явилося повідомлення про вихід з ринку українських авіапослуг з вини керівництва аеропорту. Інша сторона вважає, що вимоги ірландська компанія висувала надто високі.

Новину повідомляє "Преса України".

"Ryanair оголошує, що скасовує свій запланований прихід в Україну після того, як київський аеропорт не виконав угоду, досягнуту в Міністерстві інфраструктури з посадовими особами аеропорту та нинішнім генеральним директором аеропорту паном Рябікіним у березні цього року", – йдеться в повідомленні авіаперевізника.

У Ryanair відзначили, що аеропорт "Бориспіль" став на сторону авіакомпаній з високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України", і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

"В результаті у Ryanair немає вибору, окрім як скасувати 4 нових київських маршрути та 7 нових львівських маршрутів, що призведе до втрати більш як 500 000 пасажирів і 400 робочих місць", – додали в компанії.

Ryanair перепрошує клієнтів, які вже забронювали рейси. Їм повернуть кошти за квитки.

Натомість керівництво аеропорту "Бориспіль" оприлюднило умови, які висував лоукостер перед українською стороною. І вони були не вигідними для державної компанії, якою є аеропорт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лоукостер Ryanair, швидше за все, відмовиться від ідеї працювати на українському ринку, так і не розпочавши тут роботу. Проблема – в домовленостях з українськими аеропортами. Так на сайті авіакомпанії вже зникла можливість замовити квитки.

Коментарі