Ряди бойовиків під Авдіївкою поповнилися чеченцями й дагестанцями

На допомогу захисникам "руського мира", які зазнали значних втрат під Авдіївкою, прибула жива сила – найманці з Кавказу. Це дагестанці та чеченці, що вже встигли повивішувати свої прапори.

Новину повідомляє "Преса України".

Бійці ЗСУ під Авдіївкою розповідають, що найбільш інтенсивні вогневі атаки приймають в нічний час. Так військовий з позивним "Локомотив" стверджує, що російські найманці поводяться "грамотно" та не підступають надто близько. Його побратим "Дяк" помітив над позиціями противника прапор або кадрових російських військових, або ж найманців з Дагестану.

На разі дагестанці поповнили ряди бойовиків на першій лінії обороні під Авдіївкою. Чеченці зайшли на другу лінію на цій же ділянці. На всі позиції завозиться нова техніка з РФ. Українські бійці кажуть, що цих найманців покликали не лише воювати, а й залякувати сили АТО. З цією ж метою і СМС розіслали тижнем раніше. Проте у ЗСУ від цього моральний дух тільки кріпне. Багато хто з підрозділів на інших ділянках та дембелів після прориву сил АТО на Авдіївському напрямку попросився у 72 ОМБР.

"Коли ці події сталися, почали дзвонити та питати, як повернутися в підрозділ, хтось просто хотів перевестись до нас. Ті, яким нудно сидіти в полі, а коли почалися активні бойові дії – вони розуміють, що вони тут потрібні", - розповіла прес-офіцер бригади Олена Мокренчук.

Нагадаємо, сили АТО просунулися не тільки на Донецькому напрямку, а й на Маріупольському. Бійці одного з українських підрозділів змогли відвоювати у бойовиків з Чечні ділянку і зараз там окопуються.

Коментарі