Генпрокуратура України веде слідство щодо деяких глав міністерств уряду Володимира Гройсмана. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив генпрокурор Юрій Луценко. Він розповів і про стан справ зі зняттям недоторканості з 6 нардепів.

Новину повідомляє "Преса України".

"Я не можу виключити як нових подань на народних депутатів, так і дій щодо діючих міністрів. Зараз проводиться слідство проти багатьох фігурантів, в тому числі в нас є запитання і до діючих, і колишніх міністрів. І вони також пройшли по якісь окремій партійній квоті коаліційного уряду", - зазначив Луценко.

Жодних прізвищ при цьому він не назвав.

Разом з тим генпрокурор заявив, що ГПУ зібрала достатньо доказів для зняття недоторканності з 6 нардепів, подання на яких є у Верховній Раді.

"У нас зібрано достатньо доказів для того, щоб переконати неупереджених депутатів у необхідності зняття недоторканності та продовження досудового слідства", – заявив Луценко.

За його словами, під час розгляду подань на зняття недоторканності буде продемонстровано документи, відео- та аудіозаписи.

Нагадаємо,  21 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканості з 5 народних депутатів – Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата та Максима Полякова.

Коментарі