“Розцінюємо це як плювок в обличчя” – у Львові учасники бойових дій вийшли на мітинг

У Львові відбулась акція протесту учасників бойових дій щодо президентської кампанії. Про це повідомляє "112 Україна".

Декілька сотень людей зібралися під будівлею цирку, йдеться в повідомленні.

"Чинна влада привела до того, що олігархи вже не соромлячись виставляють своїх кандидатів на президенти проплачених, які насправді негідні займати таку посаду. Моя сім’я дуже дорого заплатила за право вибирати гідного кандидата. Мій чоловік військовослужбовець загинув, він брав участь в АТО і там загинув. Мені соромно за те, що ми можемо голосувати за людину, яка стоїть на колінах перед Путіним. Я насправді не розумію молодь, яка його підтримує і думає, що вони прокинуться як в фільмі, тому що не розуміють, що життя – це зовсім не кіно і все буде по-інакшому і що даний кандидат є проплаченим коміком. Як допустила влада балотування таких людей, я просто не знаю", – сказала учасниця акції і вдова учасника бойових дій Вікторія.

Фото: скріншот

Раніше, у ВГО "Об’єднання добровольців" попередили про проведення акції, передає "Zik".

"Ми, ветерани українсько-російської війни та учасники бойових дій на сході країни, хочемо заявити про свою позицію з приводу президентських перегонів в Україні.

В той час, коли ворог щодня атакує українські позиції і хлопці з різних куточків держави, часто за тисячі кілометрів від рідного дому, змушені проливати свою кров за її незалежність, олігархи зуміли перетворити ситуацію на фарс та політичний маскарад.

Ми бачимо як мільярдери намагаються просунути до влади своїх кишенькових кандидатів, у яких за плечима жодного політичного надбання, а лише обіцянки, зверхність до всього українського та часто найбільший досвід – участь в гумористичних програмах.

Вважаємо, що в період смертельної небезпеки, коли вибори можуть стати вирішальними для країни, це є нічим іншим, як намаганням розхитати човен і звести до абсурду увесь інститут президентства.

Розцінюємо це як плювок не лише в обличчя кожному з нас, а й мільйонам українців" – йшлося в заяві.

Читайте також: “Язик без кісток” – кандидат в президенти Гриценко висловився про генпрокурора Луценка (відео)".

Коментарі