Розстріл студентів в Керчі: Аксьонов потряс Мережу оновленою кількістю загиблих в коледжі

Кількість загиблих внаслідок теракту в Керчі зросла до 18 осіб, кількість поранених збільшилася і перевищила 40 постраждалих.

Так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов заявляє, що в Керчі відбулася "колосальна трагедія" – чиновник терміново прибув в місто і зробив повідомлення про те, що сталося, підтвердивши версію про вбивцю, який був студентом 4-го курсу і вчився в коледжі.

За даними Аксьонова, тіло хлопця було виявлено в бібліотеці на другому поверсі. Додаткові відомості про трагедію Аксьонов розкривати відмовився, пославшись на роботу зі з'ясування всіх деталей того, що сталося.

"Перебуваю на місці в Керчі. Трагедія колосальна. За останніми даними, загиблих 18 чоловік, поранених – понад 40. Передбачуваний вбивця застрелився, це студент 4-го курсу, який навчався в тому ж коледжі. Його тіло виявлено в бібліотеці на другому поверсі", – написав він.

Зауважимо, люди лежать на візках прямо на вулиці. У лікарні Керчі не вистачає місць, щоб прийняти всіх поранених. Тим часом свою роботу біля місця трагедії продовжують спецслужби, які прибули до політехнічного коледжу кілька годин тому.

Коментарі