Розслідування “СтопКору” про нелегальну діяльність рудника “Суха Балка” набрало майже 50 тисяч переглядів

Розслідування нашої колеги Лілії Ткачук про нелегальну діяльність з видобутку руди на шахтах підприємства ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" на каналі "СтопКору" у ютубі переглянули майже 50 тисяч користувачів.

Розслідування вийшло в ефір два тижні тому, а скандальна ситуація навколо незаконного викрадення охороною компанії техніки знімальної групи набирає нових обертів. Напередодні коптер у ході обшуку вилучила поліція Кривого Рогу.

"Мітинги шахтарів під землею та чорні схеми видобутку руди. Рік видобувати державні надра, заробляти мільярди та при цьому працювати без дозволу від Держгеонадр – в Україні це можливо. Саме за таким принципом вели свою діяльність керівники гірничодобувного підприємства ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка". "СтопКор" "відкопав" численні факти порушень у роботі провідного рудника. Підприємство понад рік працювало без спецдозволу від Держгеонадр та порушує права працівників.

Під час спроби докопатись до суті та поспілкуватись із керівництвом компанії, журналістам "СтопКору" відмовляли у коментарі та зйомках. На додачу охорона підприємства привласнила техніку проекту, якою знімальна група проводила повітряну зйомку. Коптер здійснив аварійну посадку за межами підприємства, однак охоронці фактично вкрали текінку та тримають у себе понад місяць", – зазначають журналісти "СтопКору".

Інцидент із викраденням дрона викликав резонанс у ЗМІ Кривого Рогу.

 

Інші новини

Коментарі