Розшукуваного за торгівлю людьми іноземця затримали на Київщині

Громадянина Ізраїлю, який перебував у міжнародному розшуку за тяжкі злочини, затримали у м. Біла Церква. Про це передає УНН з посиланням на управління Національної поліції у Київській області.

"Працівники поліції Київщини у м. Біла Церква затримали громадянина Ізраїлю, який з 2015 року перебував у міжнародному розшуку за вчинення зґвалтування, торгівлю людьми, сексуальну експлуатацію, проституцію та відмивання грошей", – йдеться у повідомленні.

На одній з вулиць м. Біла Церква у поле зору оперативників потрапив 36-річний громадянин Ізраїлю. Під час перевірки його документів, паспорту громадянина Ізраїлю та водійського посвідчення, встановлено, що іноземець оголошений своєю державою у міжнародний розшук за вчинення тяжких злочинів.

Відповідно до законодавства країни Ізраїлю, злочини проти статевої недоторканості та статевої свободи вважаються одними із найтяжчих, покарання за їх вчинення передбачає ув'язнення понад 30 років.

Під час оперативно-розшукових заходів встановлено та підтверджено участь іноземця в організації міжнародного каналу торгівлі людьми. Наразі громадянина Ізраїлю затримано в порядку ст.208 КПК України, вирішується питання щодо його екстрадиційного арешту.

Нагадаємо, міжнародний канал торгівлі людьми викрили на Дніпропетровщині.

Інші новини

Коментарі