Розшуком Денисенка займуться у МВС

30.08.2018 14:13

Активісти «Стоп корупції» звернулись до міністра МВС України Арсена Авакова з вимогою оголосити у розшук народного депутата Андрія Денисенка. Політик переховується від ЗМІ, не живе в офіційній квартирі, ігнорує роботу в Верховній Раді та прогулює сесійні засідання.

Окрім того, у корупційному досьє одіозного політика – факти незаконного збагачення та грубі порушення антикорупційного законодавства. Усі деталі активісти виклали у тексті звернення, яке уже зареєстрували.
«Ми просимо Авакова оголосити у розшук народного депутата України Денисенка у зв’язку із зникненням із постійного помешкання на тривалий час.

Також призначити та провести термінову позапланову перевірку викладених фактів щодо незаконного збагачення народного депутата та грубого порушення ним антикорупційного законодавства, зокрема, внесення у декларацію за 2017 рік завідомо неправдивих відомостей», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Додамо, що представники проекту організували імпровізовані апартаменти для Денисенка під стінами правоохоронного відомства. Активісти розстелили на асфальті постіль та розвішали білизну. Так символічно нардепу влаштували новосілля.

За офіційним даними, у власності Денисенка скромна квартира на 40 квадратних метрів. Неофіційно – живе у розкішних апартаментах у центрі Дніпра. А під час сесій Верховної ради нардеп не користується своїм номером у готелі «Київ», оскільки мешкає в орендованій квартирі. Даних про витрати на оренду в декларації теж немає. Забув Денисенко вказати і походження 5 мільйонів гривень.

Коментарі