Розмова не вдалась: Зеленський кинув слухавку під час розмови з Порошенком у прямому ефірі

Кандидат у президенти Володимир Зеленський кинув слухавку під час першої публічної розмови із чинним президентом та кандидатом на головну посаду в країні Петром Порошенком.

Усе сталось в ефірі програми "Право на владу" "1+1".

Порошенко прийшов до телестудії, тоді як Зеленський говорив з ним по телефону, заявивши, що у нього "немає шансів поговорити по відео". Зеленський зазначив, що перебуває у Франції, де 12 квітня зустрічається з президентом країни. І додав, що туди його "супроводжували прекрасні автомобілі Служби безпеки України".

Володимир Зеленський відповів Петру Порошенку на запрошення на дебати.

Запрошую Президента Петра Порошенка на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський". Зараз я не маю можливості фізично приїхати у студію програми "Право на владу", бо мене немає у країні. Про це було добре відомо Президенту Петру Порошенку. Про це у прямому ефірі сказав кандидат у президенти України Володимир Зеленський.

Posted by ПРАВО НА ВЛАДУ on Neljapäev, 11. aprill 2019

Кандидат також нагадав опоненту, що чекає його 19 квітня на дебати на стадіоні.

"Що стосується дебатів, ми домовилися, я запропонував 19 числа на НСК "Олімпійський" я запросив пана Порошенка на дебати. Він сказав "стадіон, так стадіон" і прийняв ці умови. Я попросив, щоб мене називали Володимир Олександрович, або Володимир, не бидло, не наркоман, ну, скажімо так, це трохи продовжується, але нічого страшного, ми люди прості, можемо це прийняти. Я запрошую на дебати, які підтвердив президент Порошенко, 19 квітня на НСК "Олімпійський", – продовжував шоумен.

У відповідь Порошенко заявив, що не цікавиться його пересуваннями.

Далі зв'язок переривався, кандидати не чули один одного, починали і не могли закінчити фразу.

"Я сьогодні запросив вас на дебати. Якщо ви зараз знаходитесь за межами Києва, я це з розумінням сприймаю і наголошую на тому, що сьогодні вашій команді була поставлена позиція...", – зазначив Порошенко.

Однак Зеленський перервав Порошенка, заявив, що його "команду ніхто з вас не буде ставить в позицію" і кинув слухавку.

Коментарі