Розмова не вдалась: Зеленський кинув слухавку під час розмови з Порошенком у прямому ефірі

Кандидат у президенти Володимир Зеленський кинув слухавку під час першої публічної розмови із чинним президентом та кандидатом на головну посаду в країні Петром Порошенком.

Усе сталось в ефірі програми "Право на владу" "1+1".

Порошенко прийшов до телестудії, тоді як Зеленський говорив з ним по телефону, заявивши, що у нього "немає шансів поговорити по відео". Зеленський зазначив, що перебуває у Франції, де 12 квітня зустрічається з президентом країни. І додав, що туди його "супроводжували прекрасні автомобілі Служби безпеки України".

Кандидат також нагадав опоненту, що чекає його 19 квітня на дебати на стадіоні.

"Що стосується дебатів, ми домовилися, я запропонував 19 числа на НСК "Олімпійський" я запросив пана Порошенка на дебати. Він сказав "стадіон, так стадіон" і прийняв ці умови. Я попросив, щоб мене називали Володимир Олександрович, або Володимир, не бидло, не наркоман, ну, скажімо так, це трохи продовжується, але нічого страшного, ми люди прості, можемо це прийняти. Я запрошую на дебати, які підтвердив президент Порошенко, 19 квітня на НСК "Олімпійський", – продовжував шоумен.

У відповідь Порошенко заявив, що не цікавиться його пересуваннями.

Далі зв'язок переривався, кандидати не чули один одного, починали і не могли закінчити фразу.

"Я сьогодні запросив вас на дебати. Якщо ви зараз знаходитесь за межами Києва, я це з розумінням сприймаю і наголошую на тому, що сьогодні вашій команді була поставлена позиція...", – зазначив Порошенко.

Однак Зеленський перервав Порошенка, заявив, що його "команду ніхто з вас не буде ставить в позицію" і кинув слухавку.

Коментарі