Розкішний оздоровчий комплекс НБУ в Яремчі виставлено на продаж

Гірський оздоровчий комплекс "Прикарпаття" збираютья продати за декілька десятків мільйонів гривень. Стало відомо, як виглядає райське місце НБУ в Яремчі.

Новину передає "Преса України".

Голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталій Трубаров повідомив, що гірський оздоровчий комплекс "Прикарпаття" в Яремчі виставлено на продаж. Як відомо, розкішний 5-зірковий комплекс належить НБУ.

"Фонд держмайна почав приватизацію непрофільних активів Національного банку. Перший об'єкт – гірський оздоровчий комплекс "Прикарпаття" в Яремчі. Початкова вартість – 51,9 млн грн", – розповів він.

За словами Трубарова, протягом року будуть завершені всі роботи у комплексі і він буде введений в експлуатацію. Заявки щодо покупки комплексу будуть прияматися до 12 березня, після чого буде проведено аукціон.

Як відомо, автором проекту комплексу "Прикарпаття" є Віктор Марченко. За його словами, оздоровчий комплекс загальною площею 2029,75 метрів квадратних має п'ятизіркові готельні блоки, в одному з яких є номер "апартамент-президент".

Як повідомлялось раніше, екс-голова НБУ Валерія Гонтарева почала позбуватися своєї елітної нерухомості в Україні. Так, в селищі Гореничі, що всього в 25 км від Києва, наразі можна придбати її будинок.

Коментарі