Розенко пояснив, чому не всі українці матимуть гідну пенсію

Павло Розенко пояснив, чому українці, які вийшли на пенсію у 2014 році, матимуть більшу фінансову допомогу від держави. За його словами, на нові пенсії впливають лише два фактори.

Новину повідомляє "Преса України".

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко пояснив, що українська влада створила чітку формулу нарахування пенсій. Він відзначив, що при нарахуванні допомоги від держави після виходу на пенсію враховуються наступні параметри – розмір зарплати та інфляційні чинники. Розенко зауважив, що громадяни, які вийшли на пенсію у 2014 році, матимуть найбільшу пенсію, а саме у 2019 році.

"Ті люди, які виходили на пенсію з 2014 року, для них процес осучаснення буде здійснено вже в 2019 році й здійснений він буде автоматично", – зауважив він.

Віце-прем'єр-міністр наголосив, що така система діє у всьому світі. Як повідомлялось раніше, ВРУ проголосувала за пенсійну реформу. Вона передбачає осучаснення пенсій поряд з підвищення мінімального страхового стажу. Для прикладу, якщо українець має страховий стаж до 25 років, він може вийти на пенсію у 2018 році. З кожним роком страховий стаж підвищуватиметься до тих пір, поки він не досягне 35 років.

Коментарі