Розбірки влади та НАБУ завершаться втратою Україною безвізу – нардеп

Нардеп Сергій Лещенко попередив, що у разі звільнення керівництва НАБУ та САП у ЄС діятиме рішуче. Він попередив, що таке значуще досягнення Порошенка, як безвіз, буде просто перекреслене.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 7 грудня, народний депутат Сергій Лещенко заявив, що Україна може втратити безвіз через тиск влади на антикорупційні органи. За його словами, це відбудеться якщо народні обранці ВРУ віддадуть свій голос "за" законопроект про парламентський контроль над антикорупційними органами.

"Крім скорочення допомоги в області безпеки від США, Україна також стикається з можливим переглядом безвізового режиму з ЄС. Він був наданий в результаті розпочатої антикорупційної реформи, яка зараз перебуває під загрозою через клептократичне керівництво України, в тому числі президента Порошенка", – зазначив він на своїй сторінці у соцмережі.

Депутат Мустафа Найєм заявив, що сьогодні у ВРУ це питання не підніматиметься, тому НАБУ та САП тимчасово "у безпеці". Як повідомлялось раніше, у БПП та НР протягують законопроект про парламентський контроль над антикорупційними органами. Він дасть змогу президенту Порошенку звільнити керівника НАБУ, якщо той здійснить адміністративне правопорушення. До слова, за ініціативою БПП у відставку вже пішов Єгор Соболєв, керівник САП. У МВФ та США заявили, що ці "війни" необхідно припинити та дати органам працювати над викоріненням корупції в Україні.

Коментарі