РосТБ гучно зганьбилося фейком про “український слід” вбивства Захарченка

Бойовики "ДНР" і РосТБ вкотре зганьбилися фейком з інформацією про спробу вбивства ватажка "ДНР" Олександра Захарченка в Донецьку.

З'ясувалося, що зізнався в підготовці вбивства Захарченка "український диверсант", який є жителем "ДНР" і був затриманий бойовиками ще восени 2017 року, а значить навіть теоретично не міг співпрацювати з СБУ і проходити підготовку "диверсійної роботи" під Києвом, про що він раніше стверджував в інтерв'ю російським ЗМІ.

Визнання, очевидно, було зроблено під натиском бойовиків під час утримання його під вартою. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив відомий блогер і журналіст Денис Казанський. Він показав скріншот повідомлення, на якому брат "диверсанта" Олександра Погорєлова просить допомоги у зв'язку з пропажею його брата в листопаді 2017 року.

Казанський пише, що ганебний ляп бойовиків "ДНР" і російських журналістів завалив всю операцію пропагандистів, які хотіли звинуватити Україну в підготовці вбивства Захарченка.

"Які ж м***ки. Навіть підставу до ладу організувати не можуть", – написав Казанський. Сюжет російського ТБ опублікований нижче. Нагадаємо, Захарченко ховали в закритій труні. На його похоронах засвітилися старші сини.

Коментарі