Російський спецназ без розпізнавальних знаків готується до масштабної “зачистки” в Луганську – джерело. Кадри

21 листопада центр окупованого Луганська взяли в оточення озброєні стрілецькою зброєю і мінометами люди у військовій формі без розпізнавальних знаків і в балаклавах.

Невідомі не говорять, за чиїм наказом вони блокували адміністративну частину Луганська, працівники "уряду" та "народної ради ЛНР" розпущені по домівках, пише "Діалог.UA".

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький наказав збройним людям покинути місто, однак вони проігнорували наказ. Сепаратистським ЗМІ заявили, що невідомі беруть участь в спільних навчаннях "МВС ЛНР" і "Беркута". Тим часом в "МВС" поки не коментують ситуацію.

У соцмережах пишуть, що серед озброєних чоловіків в центрі Луганська з'явилися представники "збройних сил ДНР". За припущеннями жителів окупованих територій, це свідчить про те, що "акція" була узгоджена з Москвою.

Тим часом координатор "Стоп терор" Семен Кабакан пише, що в Луганську жителі розуміють, що в конфлікт втрутилися регулярні підрозділи армії РФ. Його слова підтверджують користувачі в Мережі. Вони пишуть, що чують характерний акцент, коли люди в балаклавах перемовляються.

https://youtu.be/urwAqB0YPII

Джерело повідомляє, що російські військові готуються до штурму "адмінбудівель" в Луганську. Зараз Ігор Плотницький та Ігор Корнет знаходяться в облозі. Раніше стало відомо, що більшість терористів "ЛНР" перейшли на бік Корнета й загрожують ватажкові "республіки" народним судом.

Коментарі