Російські військові вночі перекинули в “ДНР” невідомий вантаж: помічений БТР і відразу 13 військових вантажівок

Російські військові через тимчасово непідконтрольні ділянки кордону з Україною на Донбасі завозять на територію "ДНР" невідомий вантаж на армійських вантажівках і автомобілях.

Безпілотник ОБСЄ дальнього радіуса дії зміг виявити цілу колону російських військових, яка в нічний час доби перекидала в Україну по ґрунтовій дорозі бронетехніку і вантажі в колоні військових автомобілів.

На фрагмент звіту звернув увагу відомий користувач з Донбасу Necro Mancer, який веде інформаційний моніторинг соціальних мереж бойовиків. У звіті зазначено, що були помічені вантажівки, бронетранспортери, чотири "Урали" і 7 вантажівок "КамАЗ".

Пересування колони російських військових було помічено вночі в 76 км на схід від Донецька. Безпілотник ОБСЄ зауважив 3 окремі групи вантажівок, які були виявлені поруч з російським кордоном.

У мережі припускають, що Росія готується до можливої ​​ескалації військових дій на Донбасі на тлі активізації питання надання автокефалії українській церкві. Тяжка поразка Москви змушує Путіна йти на термінові заходи.

Коментарі