Росіян обурило видворення з України їхньої журналістки

Росія підготує відповідні заходи у зв'язку з видворенням і забороною на в'їзд в Україну російській журналістці. Про це заявив сенатор Олексій Пушков. Він пообіцяв підняти це питання на найближчому засіданні Ради Федерації.

Новину повідомляє "Преса України".

"На 1-му ж засіданні комісія ради федерації з інформаційної політики розгляне і запропонує конкретні заходи у відповідь на викрадення і висилку Курбатової", – заявив він.

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили, що журналістка російського "Першого каналу" Ганна Курбатова видворена з України із забороною в'їзду в країну строком на три роки.

Як повідомлялося, сьогодні, 30 серпня, російський "Перший канал" заявив про викрадення свого кореспондента Анни Курбатової. За інформацією телеканалу, дівчину схопили співробітники Служби безпеки України недалеко від дому, посадили в машину і відвезли в невідомому напрямку.

Як з'ясувалося пізніше, ніякого викрадення не було. В СБУ назвали Курбатову "пропагандистської" і заявили, що діють в таких випадках, виключно дотримуючись норм українського законодавства.

Нагадаємо, троє російських журналістів з видання "Росія сьогодні" попросили про акредитацію у влади Естонії. Вони мали намір бути присутнім на важливій зустрічі міністрів ЄС, однак їм було в цьому відмовлено. Тепер ОБСЄ закликає Естонію змінити рішення.

Коментарі