Росія здійснила “напад” на державні об’єкти України

В СБУ зафіксували нові кібератаки з боку Російської Федерації, які були здійснені вчора. Відзначається, що в них використовувалися застарілі віруси. Якби у РФ все вийшло, було б встановлено ​​стеження за СБУ.

В СБУ минулого вечора, 11 жовтня, отримали дані, які доводять агресивні дії спецслужб РФ стосовно України. Були припинені нові кібератаки, в яких використовувалися застарілі віруси BlackEnergy, а також NotPetya, передає "Діалог.UA" з посиланням на прес-службу СБУ.

Про це повідомили вчора, в четвер, проти ночі, хоча багато дізналися про це сьогодні вранці. В СБУ оприлюднили відповідну доповідь.

"Фахівцями було зафіксовано, що з боку Росії сталася атака на інформаційно-телекомунікаційні системи держорганів України. Зловмисники спробували використовувати оновлені зразки ПО. Якби агресору вдалося зробити задумане, були б видалені адміністративні процеси операційної системи з подальшим копіюванням файлів. Крім того, агресор зміг би стежити за всіма діями СБУ", – сказано в повідомленні.

Оскільки це сталося вчора пізно ввечері, тільки сьогодні вранці всі почали бурхливо обговорювати подію. Жителі України вкотре побачили, наскільки "мирно до них налаштований сусід, який намагається знищити українські державні об'єкти. Деякі навіть вважають, що саме так Росія мститься після чергової ганьби на росТБ.

Коментарі