Росія вирішила пустити Донбас по шляху Абхазії та Південної Осетії: Ходаковський зробив відверте зізнання

Росія взяла курс на створення на окупованій частині Донбасу моделі функціонування, яка копіює модель Абхазії та Південної Осетії, що стане справжньою трагедією для регіону.

При цьому жителів "Л/ДНР" чекає трагічна майбутнє: доведеться або іммігрувати, або почати займатися землеробством і скотарством – "просто пасти кіз".

Про це повідомив один з лідерів "ДНР" Олександр Ходаковський, зробивши вкрай відверту заяву про тупикову ситуацію на окупованому Донбасі. Ходаковський зазначив, що нинішня владна верхівка бойовиків освоїлася в теперішніх умовах і не готова нічого міняти, оскільки її положення більш ніж успішне.

Він повідомив, що на Донбасі продовжує поширюватися клановість, при цьому ті, хто захопив владу, ніколи не піде на переформатування ситуації, а значить, ситуація буде консервуватися і далі.

Ходаковський зазначив, що молодь, швидше за все, покине Донбас і поїде в Росію, а ті, хто залишиться, будуть "пасти кіз і овець"...

Раніше опальний ватажок "ДНР" розповів про втрати своїх людей в боях із ЗСУ – серед загиблих був близький соратник Ходаковського.

Коментарі