Росія вирішила пустити Донбас по шляху Абхазії та Південної Осетії: Ходаковський зробив відверте зізнання

05.05.2017 15:42

Росія взяла курс на створення на окупованій частині Донбасу моделі функціонування, яка копіює модель Абхазії та Південної Осетії, що стане справжньою трагедією для регіону.

При цьому жителів "Л/ДНР" чекає трагічна майбутнє: доведеться або іммігрувати, або почати займатися землеробством і скотарством – "просто пасти кіз".

Про це повідомив один з лідерів "ДНР" Олександр Ходаковський, зробивши вкрай відверту заяву про тупикову ситуацію на окупованому Донбасі. Ходаковський зазначив, що нинішня владна верхівка бойовиків освоїлася в теперішніх умовах і не готова нічого міняти, оскільки її положення більш ніж успішне.

Він повідомив, що на Донбасі продовжує поширюватися клановість, при цьому ті, хто захопив владу, ніколи не піде на переформатування ситуації, а значить, ситуація буде консервуватися і далі.

Ходаковський зазначив, що молодь, швидше за все, покине Донбас і поїде в Росію, а ті, хто залишиться, будуть "пасти кіз і овець"...

Раніше опальний ватажок "ДНР" розповів про втрати своїх людей в боях із ЗСУ – серед загиблих був близький соратник Ходаковського.

Коментарі