Росія відправила на Донбас “ювілейний гумконвой”

Росія відправила у зону кризової ситуації в Україні чергову допомогу начебто у вигляді суміші для дитячого харчування та художніх книг. Це вже 70-та "допомога" від Володимира Путіна українським жителям та російським найманцям.

Новину передає "Преса України".

МНС Росії відправило в окуповані Луганську та Донецьку області колону з гуманітарною допомогою. Вантажівки з товаром вагою понад 400 тонн пройдуть через пункти пропуску "Донецьк" та "Матвіїв Курган", після чого попрямують до пунктів призначення.

Це вже 70-та так звана допомога від російської сторони. Цього разу російські найманці та жителі окупованих територій отримають дитячі продуктові набори, медикаменти, медичне майно та художню літературу.

Як повідомлялось раніше, деякі з путінських гумконвоїв, які впродовж останніх років регулярно відправляються в Україну, містили прострочені боєприпаси та харчові продукти. Зокрема, таку інформацію підтвердили у Міноборони України.

До слова, раніше російські ЗМІ, посилаючись на свої джерела, відзначили, що у 2019 так званих посилок для "ДНР" та "ЛНР" стане менше. Причина проста – у РФ не вистачає фінансування на утримання своїх бойовиків на Сході України. Так, Москва перенаправить "зекономлені" кошти на будівництво та модернізацію інфраструктури анексованого Криму та Калінінградської області.

Як повідомлялось раніше, в ООН попередили, що з настанням зими в окупованих областях України мільйони людей потребуватимуть гуманітарної допомоги. Проте в організації також зазначили, що коштів для підтримки жителів кризових районів немає.

Коментарі