Росія розплатиться за Крим поверненням у дев’яності – блогер

Відомий блогер з Одеси проаналізував доходи росіян за поточний рік і дійшов до висновку, що РФ повертається у 90-ті роки. Так, бідність він назвав платою за анексію Криму.

Про це заявив блогер "Злой Одессит". Новину передає "Преса України".

За даними "Злого Одесита", доходи росіян впали на 1,3%. Йдеться про поточний рік. За його словами, вже з середини грудня ця цифра змінилась на 1,4%.

"Звичайно, може здатися, що 0,1% не грає особливої ролі. Бути може, в обміннику на Привозі й не грає, але для країни з населенням понад 140 мільйонів, які щомісяця отримують зарплату загальним обсягом обчислювальним трильйонами, ці 0,1% як колода в оці", – зауважив блогер.

Він також додав, що спад має постійну тенденцію, яка триває 37 місяців. Подібної динаміки в Росії не було зафіксовано з 90-х років.

"Лідером по обвалу доходів населення стала Самарська область, де спад склав 30%. За нею йдуть Кемеровська область, Республіка Тива, Пермський край, Магаданська і Челябінська область, а так само Республіка Комі, де спад показав більш як 20%", – додав блогер.

Підсумовуючи, він зазначив, що це плата за "псевдовелич". На його думку, замість агресії Росія могла зосередитись на розвитку країни.

Коментарі