Росія готує дивізії для наступу на Україну – Турчинов

11.04.2019 12:57

Країна-агресор готує 4 дивізії та 5 бригад повітряно-десантних військ для наступу “на можливому театрі воєнних дій в Україні”. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, передає “Уніан”.

Секретар РНБО зазначив, що росіяни тримають в резерві першу танкову армію, 49-ту і 58-му загальновійськові армії для "забезпечення наступу, який готується".

"Я підкреслюю - який готується Російською Федерацією, і буде використовуватися 6-ю і 4-ю арміями повітряно-космічних сил. Вони розташували вздовж нашого кордону 8 ракетних бригад для наступу на можливому театрі воєнних дій в Україні. Готуються чотири дивізії і п'ять бригад повітряно-десантних військ, п'ять бригад і один полк морської піхоти, і навіть цей ресурс Росія вважає недостатнім", – наголосив він.

Також, за даними Турчинова, у Південному військовому окрузі РФ розпочалося формування шести резервних так званих "казацких дивизий".

"І я ще не назвав потужний Чорноморський флот, каспійську флотилію, яку можуть використовувати для продовження військових дій в Азовському і Чорному морях. Я не назвав 22-й армійський корпус, який знаходиться зараз в Криму і готовий проводити бойові дії на півдні нашої країни", – додав Турчинов.

Читайте також: "Губарєв підтримав Зеленського: “Він прийде до влади і зробить “ДНР” незалежною державою”, – кадри".

Коментарі