Рівненського депутата заарештували за вимагання 5 тис. доларів хабара

Затриманим депутату Рівненської міської ради з посередником, які вимагали та отримали хабар в розмірі 5 тис доларів США, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це повідомили у прес-службі ГПУ, передає УНН.

Вчора, 31 серпня 2017 року, суд обрав запобіжні заходи депутату Рівненської міської ради та посереднику, які вимагали та отримали 5 тисяч доларів хабара.

Зокрема, депутату обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 128 тис грн, а пособнику у вчиненні злочину – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 64 тис грн.

Нагадаємо, 29 серпня 2017 року, затримали депутата Рівненської міської ради, а також посередника, які вимагали та отримали від представника суб'єкта господарської діяльності неправомірну вигоду в розмірі 5 тис доларів США за не перешкоджання у здійсненні останнім підприємницької діяльності.

30 серпня 2017 року затриманим особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Інші новини

Коментарі