Рівень громадської безпеки у Києві визнано незадовільним – «СтопКор» прийняв участь в обговоренні проблеми

Рівень цивільної громадської безпеки та самооборони в м.Києві перебуває у глибокому занепаді. До цього призвели недалекоглядні дії керівництва Управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). Такого висновку дійшли учасники громадського обговорення «Сучасний стан, проблеми та основні напрямки громадської безпеки в м. Києві».

Нагадаємо, громадське обговорення «Сучасний стан, проблеми та основні напрямки громадської безпеки в м. Києві» відбулось у приміщенні КМДА цього понеділка, 30 червня 2018 р. Участь у заході прийняли як представники з боку влади міста та районів, так і ІГС за різними напрямками діяльності та правової форми. Були також запрошені правозахисники «СтопКору». Питанням для обговорення були:

1. Критерії оцінки рівня громадської безпеки.
2. Вплив громадських формувань, об’єднань громадян, груп самоорганізації населення на процес організації системи громадської безпеки в м. Києві.
3. Взаємодія з правоохоронними органами.
4. Аналіз, оцінка, моніторинг та забезпечення реалізації галузевих міських та районних програм громадської безпеки.
5. Об’єднання зусиль всіх суб’єктів незалежно від підпорядкування та форм власності. Координація роботи. Напрацювання механізмів мотивації.

У резолюції, яку прийняли за результатами події, також висловлено недовіру начальнику Управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Олегу Кунявському. Керівництву КМДА та КМР рекомендовано ухвалити рішення щодо відповідальності Кунявського та рогзлянути його відповідність займаній посаді.

Також прийнято рішенні провести восени загальноміський відкритий форум «Безпечний Київ».

Коментарі