Рінат Ахметов позбувся своєї дорогої квартири у Лондоні – ЗМІ

Рінат Ахметов офіційно більше не володіє квартирою у Лондоні, купленою за рекордну суму. Журналісти дізнались, що український олігарх позбувся апартаментів у зв'язку з судовою тяганиною через "Укртелеком".

Новину повідомляє DW, передає "Преса України".

Стало відомо, що найбагатший українець Рінат Ахметов більше не володіє розкішною квартирою One Hyde Park у Лондоні. Про те, що Ахметов не має квартири вартістю 136 млн фунтів стало відомо після блокування активів СКМ підприємця.

Нагадаємо, олігарха звинувачують у шахрайстві при купівлі "Укртелекому". У 2016 році СКМ завдяки продуманій схемі переоформив активи з метою виведення їх з-під загрози конфіскації за борги. Так, розкішні апартаменти Ахметова у Лондоні неочікувано формально стали не його власністю.

Крім того, 26 квітня Міжнародний арбітражний суд в Лондоні розгляне апеляцію олігарха у справі про борги за "Укртелеком". Як відомо, у минулому році суд зобов'язав СКМ доплатити 760 млн доларів кіпрській компанії Raga Establishment Ltd за "Укртелеком". У справі також фігурує біглий президент України Віктор Янукович. Останнього підозрюють у таємних домовленостях з "Укртелекомом".

Перед цим, 30 березня, кіпрський суд розгляне апеляцію холдингу СКМ про рішення заморозити активи Ахметова на 820 млн доларів. Відповідний позов про замороження активів надійшов кіпрської компанії Raga Establishment.

Інші новини

Коментарі