Рінат Ахметов позбувся своєї дорогої квартири у Лондоні – ЗМІ

Рінат Ахметов офіційно більше не володіє квартирою у Лондоні, купленою за рекордну суму. Журналісти дізнались, що український олігарх позбувся апартаментів у зв'язку з судовою тяганиною через "Укртелеком".

Новину повідомляє DW, передає "Преса України".

Стало відомо, що найбагатший українець Рінат Ахметов більше не володіє розкішною квартирою One Hyde Park у Лондоні. Про те, що Ахметов не має квартири вартістю 136 млн фунтів стало відомо після блокування активів СКМ підприємця.

Нагадаємо, олігарха звинувачують у шахрайстві при купівлі "Укртелекому". У 2016 році СКМ завдяки продуманій схемі переоформив активи з метою виведення їх з-під загрози конфіскації за борги. Так, розкішні апартаменти Ахметова у Лондоні неочікувано формально стали не його власністю.

Крім того, 26 квітня Міжнародний арбітражний суд в Лондоні розгляне апеляцію олігарха у справі про борги за "Укртелеком". Як відомо, у минулому році суд зобов'язав СКМ доплатити 760 млн доларів кіпрській компанії Raga Establishment Ltd за "Укртелеком". У справі також фігурує біглий президент України Віктор Янукович. Останнього підозрюють у таємних домовленостях з "Укртелекомом".

Перед цим, 30 березня, кіпрський суд розгляне апеляцію холдингу СКМ про рішення заморозити активи Ахметова на 820 млн доларів. Відповідний позов про замороження активів надійшов кіпрської компанії Raga Establishment.

Коментарі