Рибне місце: на звільненому від паркану Софієнко-Пехова березі озера бійці АТО провели змагання з риболовлі

Близько десяти років тому агрорейдерка та бізнес-партнерка екс-міністра Присяжнюка Леся Софієнко окупувала не тільки комунальну ділянку, а й берегову смугу, і відокремила свої володіння ось цією огорожею. Після громадських протестів у травні комунальне підприємство «Благоустрій» спільно зі стопкорівцями звільнило прохід до води.

На звільненому березі озера бійці АТО започаткували відкриті змагання з риболовлі.

«Цей захід ми створили для наших бійців, захисників. Він якраз присвячений Дню захисника вітчизни», - зазначає директор благодійного фонду «Батальйон волонтер» Сергій Плотницький, - «Коли вони повертаються з війни, то про них всі забувають, і вони потрапляють в зовсім інший світ. Після війни це для них невеликий такий стрес. Тому для того потрібна невелика якась реабілітація».

До активістів приєднались і місцеві мешканці. Всі учасники отримали призи та поласували смачними стравами польової кухні.
«Буде непогано, якщо це стане доброю традицією, тому давайте так кожен рік збиратися на Покрову, на День захисника і займатися спортивною риболовлею», - закликає координатор ГО «Стоп Корупції» Роман Бочкала.

Зазначимо, що захисники України не просто проводять тут дозвілля, а й відвойовують комунальну територію, самовільно захоплену одіозною Лесею Софієнко. Тут планують побудувати реабілітаційний центр для учасників АТО.

Пiдтримай ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО

Пiдтримай ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО ЩОДО СТВОРЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ НА ЗЕМЛІ, окупованій поплічницею старої влади ЛЕСЕЮ СОФІЄНКО!#ЗАцентрреабiлiтацii

Posted by Kyiv City News on Esmaspäev, 22. oktoober 2018

Детальніше про це – у новому відеоматеріалі:

Коментарі