Резонансне захоплення українських моряків у Керченській протоці: Україна зважилася на відповідні заходи щодо РФ

Стало відомо про те, що українська сторона вирішила вжити заходів у відповідь щодо деяких військових Росії, які пов'язані із захопленням кораблів України у водах Керченської протоки.

За даними, наданими Ларисою Сарган, яка є прес-секретарем Юрія Луценка, семи російським військовим повідомлено про підозру. В цьому випадку йдеться про те, що військовослужбовці Російської Федерації причетні до скоєння скандального захоплення українських кораблів.

Захоплення кораблів, на яких знаходилися українські моряки, сталося 26 листопада 2018 року в акваторії Керченської протоки.

Як повідомила Сарган, правоохоронцям вдалося зібрати необхідні докази провини російських військовослужбовців. Відзначається, що цими особами є генерал-полковник Дворніков А. В., командувач військами Південного військового округу Росії, віце-адмірал Моїсеєв А. А., командувач Чорноморським флотом Російської Федерації, включаючи п'ять військових-прикордонників ФСБ РФ в Криму.

Також варто нагадати про те, що 15 січня в Москві Лефортовський районний суд обрав запобіжний захід стосовно 12 українських моряків, яких взяли в полон.

Слідуючи рішенням суду, громадяни України будуть перебувати під вартою до 26 квітня.

Коментарі